Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12364
Stary 30.06.2009, 19:41
Powiem tyle, że polityka transferowa wydaje się napawać optymizmem Ja zawsze wierzyłem w Bednarza, bo on jak załatwia to konkretnych graczy W Legii Rogera, Edsona, a u nas Marcelo, Diaz, Garguła ...
W ostatnich latach jest spory progres i możemy naprawdę namieszać w Europie ... no chyba, że odejdzie Brożek ;/ wtedy to morale zespołu kompletnie by opadło ;((
Odpowiedz cytując