Powiem tyle, że polityka transferowa wydaje się napawać optymizmem

Ja zawsze wierzyłem w Bednarza, bo on jak załatwia to konkretnych graczy

W Legii Rogera, Edsona, a u nas Marcelo, Diaz, Garguła ...
W ostatnich latach jest spory progres i możemy naprawdę namieszać w Europie ... no chyba, że odejdzie Brożek ;/ wtedy to morale zespołu kompletnie by opadło ;((