Temat
:
Wisla Krakow in Tallinn
Wyświetl pojedynczy post
FloraTallinn
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
4
30.06.2009, 19:37
Hello, First of all, congratulations becoming Champions of Poland!
I wanted to ask when Wisla Krakow fans arrive in Tallinn? Is there any fans who wants to meet, drink some beers and go match together?
GO WISLA!
FloraTallinn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FloraTallinn
Znajdź inne posty napisane przez FloraTallinn