Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12359
Stary 30.06.2009, 19:21
FraMat napisał(a):Wyświetl post
nie wiem kto tu sobie jaja robi? jakie wystepy w Pana? na razie to ten "mlody, utalentowany" niczego jeszcze, nigdzie nie pokazal
Sorry, powaliło mi się, wydawało mi się że przeczytałem gdzieś że zagrał 17 spotkań w PAO.

Co jednak nie zmienia faktu że i tak może mieć większy potencjał niż Singlar. No ale póki co nie jest naszym zawodnikiem i wątpię w to żeby te rewelacje znalazły odbicie w działaniach klubu, więc o co się tu przepychać.
Odpowiedz cytując