FraMat napisał(a):

|
nie wiem kto tu sobie jaja robi? jakie wystepy w Pana? na razie to ten "mlody, utalentowany" niczego jeszcze, nigdzie nie pokazal
|
Sorry, powaliło mi się, wydawało mi się że przeczytałem gdzieś że zagrał 17 spotkań w PAO.
Co jednak nie zmienia faktu że i tak może mieć większy potencjał niż Singlar. No ale póki co nie jest naszym zawodnikiem i wątpię w to żeby te rewelacje znalazły odbicie w działaniach klubu, więc o co się tu przepychać.