|
Ale czy taki Brozek w wieku 23 lat miał prawo grac w Wisle ? Wtedy był za słaby ale jednak grał bo nie mielismy nikogo innego i sie rozwinął.
Co do Garguły, tak samo Jirsak moze grac podwieszonego napastnika, ma dobre wykonczenie, ale czy my ciągle musimy zawodników "przekwalifikowywać" ?
|