Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12354
Stary 30.06.2009, 18:58
Ale czy taki Brozek w wieku 23 lat miał prawo grac w Wisle ? Wtedy był za słaby ale jednak grał bo nie mielismy nikogo innego i sie rozwinął.

Co do Garguły, tak samo Jirsak moze grac podwieszonego napastnika, ma dobre wykonczenie, ale czy my ciągle musimy zawodników "przekwalifikowywać" ?

Odpowiedz cytując