Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 30.06.2009, 18:51
W drugiej rekrutacji biegasz już do szkół z oryginałami świadectw. Działa to trochę na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Jak są wolne miejsca, bo ktoś zrezygnował, możesz wbić do tej klasy (pod warunkiem, że oscylujesz w granicach progu z I rekrutacji). Ja i kilku moich znajomych zwolniliśmy kilka miejsc w VII jakby ktoś był zainteresowany.
Odpowiedz cytując