Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
GERO7
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
12350
30.06.2009, 18:28
Moze ten Braz to pomysł na rezerwowego dla Glowackiego i Marcelo ? A prawym obronca bedzie jednak ten Carlinhos ? 3 canarinhos w skladzie to tez by za dobrze nie bylo (tak jak kiedys w Legii jak kozaczyli i im sie grac nei chcialo)
GERO7
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez GERO7