Watts napisał(a):

|
Śmieszą mnie opinie jakoby Wisła nie miała pieniędzy na transfery - zatem skąd rzekome oferty - 200 tys. za Nurkovicia, i te pozostałe sumy np. za Kirma?
|
Bo wreszcze ZUS zapłacił odszkodowanie za kontuzje Dawidowskiego


A tak na serio to mamy kase z zakończonych kontraktów i możliwości grania kilkunastu meczów w Europejskim gronie
