Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12345
Stary 30.06.2009, 17:51
Watts napisał(a):Wyświetl post
Śmieszą mnie opinie jakoby Wisła nie miała pieniędzy na transfery - zatem skąd rzekome oferty - 200 tys. za Nurkovicia, i te pozostałe sumy np. za Kirma?
Bo wreszcze ZUS zapłacił odszkodowanie za kontuzje Dawidowskiego
A tak na serio to mamy kase z zakończonych kontraktów i możliwości grania kilkunastu meczów w Europejskim gronie
Odpowiedz cytując