Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12336
Stary 30.06.2009, 17:28
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Ale jest wzmianka o Brazie i akceptacji wypożyczenia rocznego bez opcji kupna (nie wiem czemu moj post został usunięty...). !
Wakacje sa, niektorym sie nudzi.

Ponawiam moj post, i pytam sie K4millo, czy zna grecki ze podaje takie informacje?
Odpowiedz cytując