HEDu napisał(a):

|
Ale jest wzmianka o Brazie i akceptacji wypożyczenia rocznego bez opcji kupna (nie wiem czemu moj post został usunięty...). !
|
Wakacje sa, niektorym sie nudzi.
Ponawiam moj post, i pytam sie
K4millo, czy zna grecki ze podaje takie informacje?