Na wielu greckich portalach sportowych pojawiła się dzisiaj informacja, że Panathinaikos zaakceptował propozycję Wisły dotyczącą wypożyczenia Davida na rok:
http://www.aek365.gr/article.php?id=1530
http://sports.pathfinder.gr/football...ao/735621.html
http://www.nooz.gr/page.ashx?pid=9&aid=306017&cid=83
http://www.bxpbet.com/article_detail...icle_id=172308
http://www.gazzetta.gr/content/view/38771/2/
http://www.newstime.gr/?i=nt.el.article&id=6568
Tak więc wydaje mi się, że coś musi być na rzeczy, ponieważ pierwsze doniesienia w greckich mediach, o możliwej przeprowadzce Davida do Krakowa pojawiły się 28 czerwca, czyli dwa dni temu.