Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1613
Stary 30.06.2009, 16:47
Jesli dana federacja nie ma specyficznych zasad, to kazdy zawodnik ktory "przezyl" odpowiedni czas w danym kraju moze byc reprezentantem.Dodatkowo kazdy ktory ma druga narodowosc ktora nas interesuje. Wiekszosc federacji w FM tak wlasnie wyglada.

Znudzila mi sie gra w polskiej lidze....Nudno straszliwie. Reputacja ligi nigdy nie wzrosnie wiec o utrzymaniu/zatrudnieniu gracza o swiatowej renomie mozna zapomniec.

Zostawiajac Legie na 1 miejscu w lidze dalem ogloszenie o prace.
Dostalem oferte z Wisly Krakow oraz PSV. Wybor byl prosty

Druzyna odpowiednia i sklad w miare dobry, fundusze takie sobie, ale sprzedac mozna za duza kase kilku zawodnikow.
Szkolka juniorow i infrastruktura rewelacyjna jesli porownywac z PL.

Sklad bez wiekszych zmian jesli chodzi o wzmocnienia.
Parejo ( z Legii ) oraz Keirrison to wszystko na co bylo mnie w tej chwili stac.

Do konca sezonu pozostalo 7 kolejek a mam tyle samo punktow co Ajax wiec bezposredni mecz na wyjezdzie zadecyduje o mistrzostwie.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując