Martinus napisał(a):

Polski podstawa 60%
Angielski podstawa 95%
Historia(r) 72% - największe rozczarowanie.
Chciałbym się dostac na histe na UJ ale obawiam się że może byc trochę za mało.
Wszystkim wiślackim maturzystom gratuluje wyników!
|
Na luzie się dostaniesz

Ale przemyśl jeszcze czy na pewno chcesz iśc na historię. Jeśli lubisz duuuuuuużo czytać to zapraszamy
