Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12328
Stary 30.06.2009, 15:52
Najlepiej byloby podpisac obu, lewa strona bylaby zabezpieczona, a po drugie Bozok to nie jakis wielki wydatek(z doniesien prasowych). Trzeba miec nadzieje, ze w tym tygodniu juz sie cos wyjasni.
Odpowiedz cytując