Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1357
Stary 30.06.2009, 15:09
Powiedzcie mi, kiedy gramy z Borussią Dortmund sparing, czy działacze zapomnieli o takiej możliwości.
Przeciez sprzedając Kubę, było coś takiego w kontrakcie
Odpowiedz cytując