Kirm wygryzł Bożoka z Wisły
Nie Miroslav Bożok z MFK Rużomberok, a Andraż Kirm, reprezentant Słowenii, jest blisko podpisania kontraktu z Wisłą. Pomocnik przyleciał wczoraj do Krakowa i czeka na wyniki testów medycznych. Jeśli te okażą się pozytywne, to czekający na podpisanie kontraktu Bożok będzie mógł szukać sobie nowego pracodawcy.
Całość -
http://goool.pl/main_v3.php?id=20796
Nie ma co się dziwić, że albo jeden, albo drugi, a nie obaj.
Musimy jeszcze zadbać o obsadzenie pozycji bramkarza (Nurković - ok 200 tys euro), prawego obrońcy (Braz? Carlinhos?) i napastnika (?), a nasz budżet jest ograniczony.