Wyświetl pojedynczy post
Valec
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12326
Stary 30.06.2009, 15:01
Cześć wszystkim,

Muszę powiedzieć, że jak zobaczę info na oficjalnej stronie co do Krima to będzie nieźle.
Myślicie, że Bożoka juz wtedy nie wezmą ? W sumie to przydaliby się obaj... Dlaczego? Bo zarówno Pietia jak i Mały są ustosunkowani raczej na atak, szkoda by było dziury łatać nimi. Mały jeszcze się rozwinie, mam nadzieję, że Piotrek Ć. takoż.
Carlinhos podobno już stracony ... czekam na jakieś konkretne info o prawym obrońcy i stoperze.
Myślę, że Braz to plotka. Choć chciałbym aby tak nie było bo ma dobre papiery.

Jeżeli dokonamy wzmocnień na skrzydła, prawą stronę obrony i jej środek, bramkę oraz atak to będzie wielki sukces moim zdaniem.
Odpowiedz cytując