Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12324
Stary 30.06.2009, 14:43
Jeśli, podkreślam jeśli (bo cały czas sprawa jest jeszcze otwarta) uda się pozyskać tego Słoweńca na skrzydło, będzie to dobry ruch. Prezentuje sie dobrze, perspektywy ma ciekawe. Wygląda to obiecująco. Ale trzeba pamietać, że to tylko kropla w morzu potrzeb kadrowych Wisły.

"Do gry" jest obecnie tylko 4 obrońców - potrzeba sprowadzić jeszcze MINIMUM dwóch.Żaden profesjonalny klub świata nie startuje do sezonu bez przynajmniej 6-7 nominalnych defensorów w kadrze.

Nadal nie ma dodatkowego bramkarza. Jeśli Pawełek znów będzie miał taką jesień jak przed rokiem, to drogo za to zapłacimy.

W ataku "do gry" jest tylko obecnie 3 zawodników. Nie wiadomo kiedy do formy dojdzie po kontuzji Boguski. To też stanowczo za mało. Klub zrezygnował z Beto i Niedzielana, wreszcie nie ma już Dawidowskiego - nie wyobrażam sobie, aby nikt w ich miejsce nie przyszedł. Jeśli tak będzie, zapłacimy za to gorzko w trakcie sezonu, nie łudźmy się.

A w drugiej linii też przydałby się jeszcze jeden pomocnik. Bo i na Gargułe tak naprawdę niewiadomo, kiedy będziemy mogli liczyć.

Jeden Kirm, jeśli przyjdzie, to stanowczo za mało.
Ostatnio edytowane przez Po prostu Wiślak : 30.06.2009 o godz. 14:47.
Odpowiedz cytując