harthausen napisał(a):

na zbity pysk powinny polecieć wszystkie mendy w telewizji publicznej, które mają jakikolwiek wpływ na program, jeśli tych meczy nie puszczą.
Im się już całkiem w główkach poprzewracało, na temat tego od czego są.
|
Z tego co wyczytałem prawa do LE ma Polsat,tylko..ze ..od fazy grupowej.
W zeszlym tygodniu mialo sie zdajsie rozstrzygnac czy el do tej fazy bedzie maiala TVP czy Poslat,jak zwykle nic sie nie rozstrzygnelo,wiec meczu w TV nie bedzie,
Zreszta w Czarnogorze 2 stacje tez nie zdecydowaly sie transmije,wola jakas pilke wodna czy cos.