Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2462
Stary 30.06.2009, 14:42
harthausen napisał(a):Wyświetl post
na zbity pysk powinny polecieć wszystkie mendy w telewizji publicznej, które mają jakikolwiek wpływ na program, jeśli tych meczy nie puszczą.
Im się już całkiem w główkach poprzewracało, na temat tego od czego są.

Z tego co wyczytałem prawa do LE ma Polsat,tylko..ze ..od fazy grupowej.

W zeszlym tygodniu mialo sie zdajsie rozstrzygnac czy el do tej fazy bedzie maiala TVP czy Poslat,jak zwykle nic sie nie rozstrzygnelo,wiec meczu w TV nie bedzie,

Zreszta w Czarnogorze 2 stacje tez nie zdecydowaly sie transmije,wola jakas pilke wodna czy cos.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując