|
Zieniu uwazaj co piszesz
bo za prawde Cie zbanuje ;D
mnie juz kiedys zbanowal za napisanie prawdy
Chciałem dostać wyjasnienie dlaczgo dostałem bana. A inni nie dostaja za zle zachowanie na forum. Zamiast doczekac sie odpowiedzi dostałem bana.
Ciekawe jak sytuacja z Kirme sie rozwija?
Ciekawe co z dalszymi transferami. Co z prawym obronca?
|