Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 30.06.2009, 14:34
A to może ja z trochę innej beczki. Jak to jest na UJ? Czy jeżeli chcę złożyć papiery na dwa kierunki na jednym wydziale to płacę opłatę rekrutacyjną osobno dla każdego kierunku czy jadną na cały wydział i wtedy mogę wybrać wszystkie kierunki?
Odpowiedz cytując