!!IRIVER!! napisał(a):

|
Anika przecież z tymi wynikami się wszędzie dostaniesz... Ja nie wiem, do czego to już doszło... Ludzie zdają powyżej 90% niemal wszystko, a jeszcze narzekają... :(
|
absolutnie nie narzekam

wiem, że są fajne.
tylko wcale nie mam pewności, czy dostanę się na prawo na uj z wosem na 70%.
pożyjemy, zobaczymy.
jak nie, to też się świat nie wali, chociaż jeszcze nie wiem, na jaki kierunek składam alternatywnie.