Wyświetl pojedynczy post
anika
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1440
Stary 30.06.2009, 13:54
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Anika przecież z tymi wynikami się wszędzie dostaniesz... Ja nie wiem, do czego to już doszło... Ludzie zdają powyżej 90% niemal wszystko, a jeszcze narzekają... :(
absolutnie nie narzekam
wiem, że są fajne.
tylko wcale nie mam pewności, czy dostanę się na prawo na uj z wosem na 70%.
pożyjemy, zobaczymy.
jak nie, to też się świat nie wali, chociaż jeszcze nie wiem, na jaki kierunek składam alternatywnie.
Odpowiedz cytując