Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12318
Stary 30.06.2009, 11:33
Ooo Pawełek podrożał... Ciekawe ciekawe, zapewne ustawiła się po niego kolejka chętnych stąd ta cena. Ten serwis to jedna wielka żenada. Wystarczy sobie konto założyć i zaznaczyć, że będziesz edytował zgodnie z prawdą. Dopóki nie napisze tego przynajmniej wislakrakow.com, nie uwierzę.

Odpowiedz cytując