Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12316
Stary 30.06.2009, 11:26
Ludzie nie wklejajcie tu tych "transferow" z Transfermarktu a jelsi juz musicie to czytajcie forum. Skoro nie czytacie tego watku to po co macie takie cisnienie zeby pokazac ze na Transfermarkt juz Kirm jest u nas? Juz 2 czy 3 wkleiły ten link. Nie czytacie watku to nie robcie bałagnu bo co druga strone teraz ktos bedzie wkleiał z Transfermarktu lub wikipedii linki i sie podnieca, pogieło Was? ;/
Odpowiedz cytując