Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
12313
30.06.2009, 11:22
z Rn dwie osoby mi nie odpowiadaja nawet niewiem dlaczego taki klub jak Wisla ich zatrudnil ale to juz nie lezy w moich kompetencjach. ;/
Karlos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karlos
Znajdź inne posty napisane przez Karlos