Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12311
Stary 30.06.2009, 11:19
Ja tez Jestem za Panem Jackiem i uwazam ze to odpowiedni czlowiek na odpowienim stanowisku. Rn jest wszystkiemu winna jak zawsze i to nie odlega zadnej dyskusji.
Odpowiedz cytując