Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
12311
30.06.2009, 11:19
Ja tez Jestem za Panem Jackiem i uwazam ze to odpowiedni czlowiek na odpowienim stanowisku. Rn jest wszystkiemu winna jak zawsze i to nie odlega zadnej dyskusji.
Karlos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karlos
Znajdź inne posty napisane przez Karlos