Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12310
Stary 30.06.2009, 11:16
No ja mam tu na mysli to ze jest cos na rzeczy tylko RN marudzi jak zawsze. Ale trzeba wierzyc ze sie uda 4 ludzi do wiselki sciagnac do kazdej formacji i Bedzie Super
Odpowiedz cytując