Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
12310
30.06.2009, 11:16
No ja mam tu na mysli to ze jest cos na rzeczy tylko RN marudzi jak zawsze. Ale trzeba wierzyc ze sie uda 4 ludzi do wiselki sciagnac do kazdej formacji i Bedzie Super
Karlos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karlos
Znajdź inne posty napisane przez Karlos