Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12309
Stary 30.06.2009, 11:13
MCX napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, z tego co mówił Wilczek to w tym miesiącu nie podpiszemy żadnych umów. Dopiero po 1 lipca.

- Nie przypuszczam, żeby stało się to jeszcze w tym miesiącu. Pamiętajmy, że właściwe okno transferowe otwiera się dopiero 1 lipca. Nic nie będzie stało na przeszkodzie, żeby umowy podpisywać, na przykład, podczas obozu w Austrii - mówi Wilczek.

http://www.wislaportal.pl/news.php?id=15537
Błaaagam Ty wierzysz temu człowiekowi? Ileż on transferów obiecywał, ileż to wzmocnień i zielonych świateł już było. Jedyna osoba w całej tej bandzie niedorajdów na czele z Radą Nadzorczą, która coś robi to wyśmiewany Jacek Bednarz. Owszem wpadka z Beto, ale pamiętajmy że dzięki niemu mamy darmowego Marcelo i prawie za nic Diaza.
Ostatnio edytowane przez wojtole14 : 30.06.2009 o godz. 11:16.

Odpowiedz cytując