Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12308
Stary 30.06.2009, 11:13
Karlos napisał(a):Wyświetl post
Ja bym wzial jakiegos solidnego obronce za grosze mam tu na mysli Carlinhosa Mam nadzieje ze uda sie go pozyskac a wiecej kasy zachowac trzeba na napastnika Wysokiego i skutecznego . Z tego co wiem to sa prowadzone rozmowy z napastnikem z zagranicy sprawa powoli dobiega konca . A a Kirm jest juz nasz To wiem napewno mozecie mi zaufac
Kolejne ,,przecieki" z niewiadomego źródła... Sprzątaczka, sekretarka, czy kto?
Odpowiedz cytując