|
Ciężko będzie Ci dostać. Papierosy są już wsprzedawane od miesiąca teraz to zostały pojedyńcze sztuki takich co nie ida np. męskie itp. A ta atrakcyjna cena to ok 6zł. Zawsze możesz popytać ale troche bedziesz sie musiał nachodzić żeby takie znaleść. Przykleić nowej akcyzy nie moga moga dokupić jakis tam bajer za 1,30 ale z tym jest wiecej kłopotu niż to warte( trzeba iśc do urzedu celnego zrobic renament itp) więc lepiej sprzedać taniej. W tesko wczoraj widziałem "mocne jakies za 6zl i baba mi mówiła że tylko te im zostały.
|