Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
12305
30.06.2009, 11:05
No wiem Carlinhos jest to zawodnik pokroju Marcelo chlopie uwiez mi na forach brazylijskich wypowiadaja sie o nim w samych superlatywach :}
Karlos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karlos
Znajdź inne posty napisane przez Karlos