Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12303
Stary 30.06.2009, 10:57
Ja bym wzial jakiegos solidnego obronce za grosze mam tu na mysli Carlinhosa Mam nadzieje ze uda sie go pozyskac a wiecej kasy zachowac trzeba na napastnika Wysokiego i skutecznego . Z tego co wiem to sa prowadzone rozmowy z napastnikem z zagranicy sprawa powoli dobiega konca . A a Kirm jest juz nasz To wiem napewno mozecie mi zaufac
Odpowiedz cytując