Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
12301
30.06.2009, 10:46
Braz uwazam ze to jest dobry pomysl. Tylko Problem tkwi w tym ile sobie koniczynki za niego sobie zyczą . Ja bym go wypozyczyl na jedna runde jak sie sprawdzi to automatycznie przedluzamy o kolejny rok
kto jest za takim rozwiazaniem
Karlos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karlos
Znajdź inne posty napisane przez Karlos