Wyświetl pojedynczy post
bearex
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12300
Stary 30.06.2009, 10:46
Ludzie pomyślcie równie dobrze skoro Bednarz ma dobre kontakty z Ruzomberokiem to wzieli tego Bozoka tylko do negocjacji, a przy okazji zrbili mu reklame ze sie nim dobry klub interesuje i dobrze wypadl na testach medycznych w czym moze szybciej znalezc innego pracodawce a my mielismy latwiejsze negocjacje z Kirmem.
Odpowiedz cytując