|
Ludzie pomyślcie równie dobrze skoro Bednarz ma dobre kontakty z Ruzomberokiem to wzieli tego Bozoka tylko do negocjacji, a przy okazji zrbili mu reklame ze sie nim dobry klub interesuje i dobrze wypadl na testach medycznych w czym moze szybciej znalezc innego pracodawce a my mielismy latwiejsze negocjacje z Kirmem.
|