Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12299
Stary 30.06.2009, 10:44
Z tego co tu ludzie pisali, z Bozokiem chodzilo tez o dlugosc kontraktu, wiec to nie jest tak, ze negocjacje zostaly przerwane tylko z winy klubu. Nie balbym sie zbytnio o zla opinie o Wisle wsrod Slowakow, bo raczej kazdy pilkarz podchodzi indywidualnie do swojego transferu, watpie wiec zeby ktos rezygnowal z sznasy na awans sportowy z powodu nieudanych testow/negocjacji, jakiegos innego Slowaka.
Odpowiedz cytując