mysle, ze powinnismy kupic tego Braza. koles ma spory potencjal (nie opieram sie tylko na statystykach z FM-a

). ma 22 lata, gral w reprezentacji. a mamy tylko dwoch srodkowych obroncow:/ dalbym za niego nawet 800tys-1mln euro. po roku bedzie mozna sprzedac jego lub marcelo za conajmniej 3x tyle
chyba taka polityka bylaby lepsza, niz brac za darmo i sprzedac za grosze albo w ogole (Beto). zeby zyskac trzeba zainwestowac. dlatego powinni przyjsc: Kirm, Bozok, Carlinhos, Braz, Nurkovic?, napastnik - moze talent z 2,3 ligi? chcoc nie wiem, czy drozdowicz ma az tak duzy talent... moze chwastek? moze ivanovski albo micanski?
na transfery dalibysmy 1,5-2 mln euro a jestem pewien, ze przynajmniej jeden okaze sie na tyle trafionym tranferem, ze jego wartosc bedzie dwukrotnie wyzsza niz suma wydana na transfery.