Widział ktoś dzisiaj papierosy po atrakcyjnej cenie w kioskach/sklepach?
Bo na Onecie coś pier..lą, że od jutra nowa akcyza to sklepikarze muszą sie pozbyć starych zapasów.
Pewnie to fama, bo można przykleić nową akcyzę, albo kioskarze sami sobie już zrobili dla siebie zapasy
