Wyświetl pojedynczy post
Above
Voyage! Voyage!
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9297
Stary 30.06.2009, 10:38
Widział ktoś dzisiaj papierosy po atrakcyjnej cenie w kioskach/sklepach?
Bo na Onecie coś pier..lą, że od jutra nowa akcyza to sklepikarze muszą sie pozbyć starych zapasów.
Pewnie to fama, bo można przykleić nową akcyzę, albo kioskarze sami sobie już zrobili dla siebie zapasy
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując