Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12289
Stary 30.06.2009, 10:26
mic napisał(a):Wyświetl post
A skad wiesz jak bylo w rzeczywistosci ? Moze taka byla umowa z Bozokiem, ze dopiero po testach dostanie odpowiedz czy go sie zatrudni czy nie ? Nie masz pojecia jak bylo, a cala swoja wiedze posiadasz po przeczytaniu paru bzdur w szmatlawcach.

W dodatku czas dorosnac, takie rzeczy sa na porzadku dziennym, w sporcie jak i kazdym zawodzie
Nie opieram się na żadnych gazetach, tylko stary. Z tego co Ty wypisujesz tutaj wynika, że najpierw się przeprowadza testy medyczne a potem się wykazuje zainteresowanie graczem. Nie jest wg Ciebie na odwrót? Testy medyczne to jest końcowy etap, tuz przed zakontraktowaniem. To tak jakbyś wysłał CV do pracy. Oni Ci powiedzieli tak tak, kierujemy pana na badania....a po badaniach - wie pan co jednak pana nie chcemy, bo nie spełnia pan wymogów.
Odpowiedz cytując