Wyświetl pojedynczy post
arturtsw
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12280
Stary 30.06.2009, 10:02
Oby jeszcze dzisiaj pojawiło się info na oficjalnej że Kirm piłkarzem wisły... Nie będzie szkoda Bozoka bo wydaje się że to własnie Kirm by wyżej na liśćie M.Skorży... Jego staty z zeszłego sezonu są imonujące... bez wahania można powiedzieć że może zostać gwiazdą Wisły jak i Eksraklasy
Odpowiedz cytując