Oby jeszcze dzisiaj pojawiło się info na oficjalnej że Kirm piłkarzem wisły... Nie będzie szkoda Bozoka bo wydaje się że to własnie Kirm by wyżej na liśćie M.Skorży... Jego staty z zeszłego sezonu są imonujące... bez wahania można powiedzieć że może zostać gwiazdą Wisły jak i Eksraklasy
