Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK
Offline
#
12278
30.06.2009, 09:58
damian755
napisał(a):
Byli tak podnieceni tą wiadomoscia że im sie pomyliło.
Nie dziwię im się
Teraz siedzę i tylko odświeżam co chwilę oficjalną...
piotrekwrd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekwrd
Znajdź inne posty napisane przez piotrekwrd