Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
Od: 08.2003
Offline
#
12277
30.06.2009, 09:55
Gdyby transfer Krima naprawde stal sie faktem, mozna to uznac za duzy sukces Wiselki i łysego, poniewaz sprowadzenie reprezentanta obcego kraju w dodatku wielokrotnego do Wiselki chyba nikt sie nie spodziewal.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
dzollo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzollo
Odwiedź stronę domową użytkownika dzollo!
Znajdź inne posty napisane przez dzollo