Cia napisał(a):

Kirm piłkarzem Wisły
Andraz Kirm z NK Domżale przeszedł pomyśle testy medyczne i został piłkarzem Wisły Kraków. Lewy pomocnik kosztował mistrza Polski blisko 500 tysięcy euro. Umowa została zawarta i gracz już dzisiaj udaje się na zgrupowanie do Austrii, gdzie przebywają jego nowi koledzy. Słowak zagra w środowym sparingu wiślaków.
Władze Wisły decyzję ogłoszą dziś popołudniu lub jutro rano.
TSW.com.pl
|
TSW.com.pl wykazuje się pełną profesjonalką

Nie wiedziałem, że Kirm jest Słowakiem... Wszystkie inne źródła podają, że to Słoweniec
