Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12268
Stary 30.06.2009, 09:41
Cia napisał(a):Wyświetl post
Kirm piłkarzem Wisły

Andraz Kirm z NK Domżale przeszedł pomyśle testy medyczne i został piłkarzem Wisły Kraków. Lewy pomocnik kosztował mistrza Polski blisko 500 tysięcy euro. Umowa została zawarta i gracz już dzisiaj udaje się na zgrupowanie do Austrii, gdzie przebywają jego nowi koledzy. Słowak zagra w środowym sparingu wiślaków.



Władze Wisły decyzję ogłoszą dziś popołudniu lub jutro rano.


TSW.com.pl
Słowak.. i tyle w tym temacie .. dopóki nie potwierdzi oficjalna strona nie podpalać się chłopaki
Odpowiedz cytując