Cia napisał(a):

Kirm piłkarzem Wisły
Andraz Kirm z NK Domżale przeszedł pomyśle testy medyczne i został piłkarzem Wisły Kraków. Lewy pomocnik kosztował mistrza Polski blisko 500 tysięcy euro. Umowa została zawarta i gracz już dzisiaj udaje się na zgrupowanie do Austrii, gdzie przebywają jego nowi koledzy. Słowak zagra w środowym sparingu wiślaków.
Władze Wisły decyzję ogłoszą dziś popołudniu lub jutro rano.
TSW.com.pl
|
Słowak..

i tyle w tym temacie .. dopóki nie potwierdzi oficjalna strona nie podpalać się chłopaki
