Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól
Offline
#
12256
30.06.2009, 08:23
tu już pisze że Kirm jest w Wiśle
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sferdaten.html
Dozamet1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dozamet1
Znajdź inne posty napisane przez Dozamet1