Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2461
Stary 30.06.2009, 04:33
pełna zgoda, że na tym etapie rozgrywek prestiż i poziom rozgrywek raczej średni.
Ale na pewno i tak lepszy i ciekawszy niż programy publicystyczne z udziałem polityków czy dziennikarzy.
Tym zawodom należy się sezon urlopowy by wypoczęli a i nam się też jakiś oddech od ich przemyśleń i opinii nie zawadzi.
Co szkodzi nic nie warte zapchajdziury zastąpić innymi ? Przynajmniej odmiana będzie.


Odpowiedz cytując