Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
A'Tuin
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Trinovantum
Offline
#
2460
30.06.2009, 01:07
"Mendy" publicznej TV ocenily prestiz tych paru meczy. I szczerze powiedziawszy nie dziwi mnie ich decyzja. Nie wiem ile kasy chciala Polonia zgarnac, ale widocznie za duzo krzykneli
Ostatnio edytowane przez A'Tuin : 30.06.2009 o godz. 01:11.
A'Tuin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do A'Tuin
Znajdź inne posty napisane przez A'Tuin