Wyświetl pojedynczy post
A'Tuin
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Trinovantum

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2460
Stary 30.06.2009, 01:07
"Mendy" publicznej TV ocenily prestiz tych paru meczy. I szczerze powiedziawszy nie dziwi mnie ich decyzja. Nie wiem ile kasy chciala Polonia zgarnac, ale widocznie za duzo krzykneli
Ostatnio edytowane przez A'Tuin : 30.06.2009 o godz. 01:11.
Odpowiedz cytując