Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
karolinalgw
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
1408
30.06.2009, 00:47
!!IRIVER!!
napisał(a):
no mi też wywaliło przedtem, ale się odwiesiło i mam znów - takie same jak przedtem
znaczy się ,chyba oficjalne
dobranoc
Jutro chleję
Ja chleje jak się dostanę na studia
ale widzę wszystko w pozytywnych barwach
Dobranoc walczący z OKE
karolinalgw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do karolinalgw
Znajdź inne posty napisane przez karolinalgw