Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12242
Stary 29.06.2009, 23:39
Czy to prawda, że Wisła złożyła ofertę dla Banasia? Bo spotkałem się z taką opinią na stronie Legii. W sumie nienajgorszy pomysł to jest
Odpowiedz cytując