Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
12242
29.06.2009, 23:39
Czy to prawda, że Wisła złożyła ofertę dla Banasia? Bo spotkałem się z taką opinią na stronie Legii. W sumie nienajgorszy pomysł to jest
PasiorWKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PasiorWKS
Znajdź inne posty napisane przez PasiorWKS