Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
kubus20
Junior Member
Od: 08.2006
Offline
#
1340
29.06.2009, 23:13
Ja jestem tegorocznym maturzystom ale czytalem pare godzin wczesniej na tym forum ze w zeszlym roku byly wyniki o polnocy...eh
kubus20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubus20
Znajdź inne posty napisane przez kubus20