Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1339
Stary 29.06.2009, 23:12
wogóle to dobrze by było jakby na temat tego OKE wypowiedziała się osoba która rok temu była w naszej sytuacji,jak to było..czy wyniki było podane wczesniej czy jak..bo tak to cięzko..wydaje mi się ze będzie z tego jedna wielka lipa ale i tak jeszcze poczekam chwile /.
Odpowiedz cytując