wogóle to dobrze by było jakby na temat tego OKE wypowiedziała się osoba która rok temu była w naszej sytuacji,jak to było..czy wyniki było podane wczesniej czy jak..bo tak to cięzko..wydaje mi się ze będzie z tego jedna wielka lipa ale i tak jeszcze poczekam chwile

/.