Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1321
Stary 29.06.2009, 22:51
jasie nie moge zalogowac,ale skoro Wy mówicie ze sie logujecie i jest brak wyników to może o północy udostępnią..każde inne OKE -Poznań,Wrocław,Warszawa działają bez problemu.
Odpowiedz cytując