KOMINEK napisał(a):

Nic nie zostało podpisane. Do transakcji dochodzi gdy obie strony złożą podpisy gdy ich nie ma umowa nie obowiązuje
Nikt nie powiedział Mu chłopie na pewno będziesz grał w Wiśle. Przyjechał przeszdł testy ale Wisła znałazła lepsze rozwiązanie - takich sytacji w każdym okienku są dziesiątki i nasi piłkarze też ich doświadczali.
|
oczywiście.
poza tym, my mozemy sobie dywagować, a tak naprawdę nikt z nas nie wie jak wyglądały rozmowy i co mu Bednarz mówił. Może uprzedzał że mają jeszcze jedną opcję i się nad nią zastanawiają. Nie wiemy tego.
prawa rynku są bezwzględne.